Bandaże wyszczuplające i antycellulitowe

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/benexere005-1170x500.jpg

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/przejdz-do-sklepu-212x68.jpg

41c
Solankowe bandaże drenujące

nasączone delikatnym żelem zawierającym 23% sól z Morza Martwego.

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/04/benexere-41c-500x600.jpg

Sól z morza martwego zawiera 43 naturalne minerały i działa na 3 poziomach: drenuje, działa termicznie i mechanicznie. Ujędrnia i działa napinająco, wspomaga krążenie, wygładza „pomarańczową skórkę”, remineralizuje skórę i tkanki. Wysoko skoncentrowane aktywne składniki takie jak potas, magnes, brom i sód sprawia, ze produkt jest szczególnie polecany dla osób z cellulitem lub/i zabiegów działających na tkankę tłuszczową. Organiczne cząsteczki jodu oczyszczają skórę z toksyn. Nakładane miejscowo w czasie zabiegu mają silne działanie drenujące. W odróżnieniu od innych pochodnych jodu nie ma wpływu na stymulowanie hormonalne, ale silnie działa na miejsca objęte cellulitem i/lub tkanką tłuszczową przy jednoczesnej minimalnej dawce. Przed zabiegiem można użyć peelingu solnego z esencjonalnym olejkiem z pomarańczy.

42c
Bandaże wyszczuplające

z phosphatydylocholiną, wyciągiem z mięty, żeńszenia i jałowca.

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/04/benexere-42c-500x600.jpg

Jednorazowe bandaże mocno nasączone delikatnym żelem bogatym w phosphatydylocholinę, wyciągiem z mięty, żeńszenia i jałowca. Idealny dla zmniejszenia niedoskonałości skóry. Phosphatydylocholina jest cząsteczką wytłoczoną z soi, znaną i używaną od lat. Jej chemiczno-fizyczne cechy podobne są do naturalnych lipidów warstwy rogowej naszej skóry. Z tego też względu podczas miejscowej aplikacji perfekcyjnie integruje i penetruje głęboko i działa jako nośnik dla innych aktywnych składników. Cząsteczki mają możliwość rozpuszczania tłuszczu co w konsekwencji przyczynia się do jego eliminacji i przekształcenia w energię. W kosmetyce phosphtydylocholina wykorzystywana jest do zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny o wymiarach 10m x 10cm nasączonej aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry. Zabiegi bandażami zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania drenażu skóry.

49c
Bandaże rozgrzewające

zawiera estry kwasu nikotynowego.
.

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/04/benexere-49c-500x600.jpg

Jednorazowe bandaże z delikatnym żelem rozgrzewającym z wyciągiem z kasztanowca, tymianku oraz ostrej papryczki. Dzięki zawartości nicotynianu metylu działa stymulująco, przyspiesza mikrokrążenie, co umożliwia lepszą penetrację składników aktywnych zwartych w preparacie w głąb skóry. Wywołuje efekt rozgrzania.

Rozgrzewające i pobudzające substancje aktywują powierzchniową mikrocyrkulację, która jest szczególnie rekomendowana do zwalczania niedoskonałości skóry dotkniętej cellulitem lub/i tkanką tłuszczową. Są także środkiem wspomagającym zabiegi odchudzające. 

UWAGA! Produkt zawiera estry kwasu nikotynowego. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć woda.

Jednorazowe bandaże to :

• Kompletny zabieg dla obu nóg
• Szybka i wygodna aplikacja: dwa pojedyncze bandaże dla obu nóg
• Intensywne nasączenie 250 ml żelu.

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/04/bandaze2-600x237.jpg