FILLER ANTIAGE

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/benexere002-1170x500.jpg

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/przejdz-do-sklepu-212x68.jpg

Zabieg FILLER ANTI-AGE

INNOWACYJNY ZABIEG W LIKWIDACJI ZMARSZCZEK I BRUZD MIMICZNYCH

Kiedy nasza skóra traci odporność  i elastyczność , jest bardziej wrażliwa na dużą ilość mikronapięć mięśni twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne, które stopniowa utrwalają się i przeradzają w głębsze bruzdy. Procesowi temu zapobiega kuracja kosmetyczna  BeneXere FILLER. Działanie zabiegu zainspirowane jest chirurgia plastyczną. Opiera się na specjalnym aktywnym kompleksie składników, który stapią się ze skórą dostarczając składniki w najgłębsza cześć zmarszczek, działając jak autentyczny zastrzyk kosmetyczny, a kompleks peptydów neutralizuje mikro napięcia skóry. 

Kosmetyki z lini Anty-age z ampułkami dzięki mieszance aktywnych kosmetyków zawierających szlachetne właściwości dają  silne działanie  ujędrniające i relaksujące. Stanowią  ważną i cenną pomoc do złagodzenia objawów starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek, przede wszystkim w okolicach czoła , oczu i ust.

KROK I Wykonać demakijaż i zastosować peeling odpowiedni dla typu skóry. 

 • 4V-płyn do demakijażu oczu
 •  1 v – mleczko równoważące
 • 10v – tonik równoważący
 • St1- peeling/ 8V-krem złuszczający,/ 44V- peeling A.H.A.

KROK 2 Wmasować serum anty-age, aż do całkowitego wchłonięcia.

 • Ani-Age  Filler Serum –FI-3

KROK 3 Dla zwiększenia intensywności  zabiegu zalecane jest użycie profesjonalnego sprzętu RF  (Radio Frequency).

KROK 4 

 • Anti-age Filler Maska biocelulozowa FI-6

  Jest bogata w składniki aktywne , rozluźnia i tonizuje zmniejszając objawy generowane przez zmęczenie. Tworzy to efekt anti-age. Pozostawić  przez 15-20 minut, a następnie usunąć  dotykając  pozostały produkt na twarzy w celu umożliwienia wchłanianie wszystkich składników aktywnych przez naskórek.

KROK 5 Nałożyć zawartość ampułki na całą twarz i dekolt z lekkim masażem aż do całkowitego wchłonięcia

 • Anti-age Skoncentrowany Filler-FI-5

KROK 6 Zastosuj krem i masaż do całkowitego wchłonięcia, kładąc nacisk w szczególności na obszary powstawania  typowych zmarszczek 

 • Anti-age Filler Krem FI-2

ETAP 7 Zastosuj krem w okolicach  oczu i ust wykonując delikatnie  masaż aż do całkowitego wchłonięcia.

 •  Eye Contour Gel FI-4

https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/gel-500x500.jpg

FI-4 KREM WYPEŁNIAJĄCY POD OCZY – FILLER – 15 ML.

Świeży i lekki żel, który daje natychmiastową poprawę wokół  konturu oka. Ujędrniający  o silnym działania „uniesienia”. Rozjaśnia i  przywraca  świeżość spojrzenia.
Sposób użycia: stosować produkt w okolicach oka, delikatnie wmasować  do  całkowitego wchłonięcia. Stosować w szczególności w miejscach powstawania typowych zmarszczek mimicznych  Jest to bardzo dobry makijaż podkład.
Głownie składniki: BoNTPeptide – jest to  syntetyczny peptyd o działaniu toksyny botulinowej – botox’u .  Zmniejsza  skurcz mięśni na skórze, co w konsekwencji powoduje złagodzenie zmarszczek ekspresyjnych zwłaszcza  tych na w okolicach oczu i ust.
Zanthalene® – jest to ekstrakt z chińskiej rośliny nazywanej Zanthoxylum bungeanum Maxim, która po przez swoje działanie prowokuje do rozluźnienie mięśni powierzchownych skóry, co w rezultacie daje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Posiada silne działanie łagodzące i zapobiega swędzeniu.
Lipopeptydy – Stymuluje syntezę kolagenu, intensywnie nawilża i polepsza mikrokrążenie. Działa przeciwzmarszczkowo. Wyraźnie odmładza skórę poprzez zwalczanie oznak starzenia. Poprawia zwięzłość, elastyczność i nawodnienie skóry.
Tetrapeptydy - (Palmitoyl Tetrapeptide 3) – jedne z najbardziej skutecznych czynników przeciwstarzeniowych. Regulują wydzielanie cytokin odpowiedzialnych za starzenie się skóry,
poprawiają jędrność, sprężystość oraz komunikację międzykomórkową.
Kwas hialuronowy  o wysokiej masie cząsteczkowej – silne działanie nawilżające. Ze względu na swoje wymiary cząsteczkowe nie mogą być wchłonięte i pozostaje na powierzchni skóry, tworząc efekt bariery,  co zapobiega jej wysuszeniu  i zwiększa nawilżenie


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/ampulki-500x500.jpg

FI-5 Ampułki  FILLER ANTI-AGE 8 x 2 ml 

Skoncentrowany płyn dla uzyskania pełnego efektu liftingu, odpowiednio dobranego  do wieku skóry.  Aktywnie redukuje głębokość zmarszczek na twarzy i szyi.
Sposób użycia: stosować zawartości fiolki na całej twarzy i dekoltu z lekkim masażem aż do całkowitego wchłonięcia.
Główne składnikiBoNTPeptide – jest to  syntetyczny peptyd o działaniu toksyny botulinowej – botox’u .  Zmniejsza  skurcz mięśni na skórze, co w konsekwencji powoduje złagodzenie zmarszczek ekspresyjnych zwłaszcza  tych na w okolicach oczu i ust.
Zanthalene® – jest to ekstrakt z chińskiej rośliny nazywanej Zanthoxylum bungeanum Maxim, która po przez swoje działanie prowokuje do rozluźnienie mięśni powierzchownych skóry, co w rezultacie daje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Posiada silne działanie łagodzące i zapobiega swędzeniu.
Lipopeptyd – stymuluje syntezę kolagenu, intensywnie nawilża i polepsza mikrokrążenie. Działa przeciwzmarszczkowo. Wyraźnie odmładza skórę poprzez zwalczanie oznak starzenia. Poprawia zwięzłość, elastyczność i nawodnienie skóry.
ProvitamineB5, (D-panthenol) Doskonały składnik pielęgnacyjny. Intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/maska-500x500.jpg

FI-6 FILLER MASKA ANTI-AGE – Maski biocelulozowe w płatach 6 X 25ml. 

Maska w płacie o silnym działaniu nawilżającym, odbudowującym i tonizującym.Dwa produkty, ampułki i maski, jeśli są stosowane razem stanowią kompletne i skuteczne działanie przeciw oznakom starzenia się skóry
Sposób użycia: stosować maskę na czyszczoną skórę twarz.  Pozostawić na skórze przez około  15-20 minut, a następnie usunąć. Dotknij pozostały produkt na twarzy w celu umożliwienia wchłanianie wszystkich składników aktywnych przez naskórek.  Silne działanie nawilżające  i energetyzujące dzięki zawartości czynnika NMF (naturalny czynnik nawilżający), oraz kwasu Glikolowego.


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/serum-500x500.jpg

FILLER SERUM  – Krem wypełniający Anty-age – aktywator  buteleczka 30 ml.

Szybko wchałanialne serum o lekkiej i nawilżającej konsystencji. Idealny w stosowaniu razem z kreme umożliwia pełne i specyficzne działanie przeciwstarzeniowe. Może być tez stosowane osobno, szczególnie w okresie letnim. Bogaty w aktywne składniki chroni macierz skóry co wpływa znacznie na walkę z procesem starzenia się skóry.
Składniki aktywne: BoNT Peptide - jest to  syntetyczny peptyd o działaniu toksyny botulinowej – botox’u .  Zmniejsza  skurcz mięśni na skórze, co w konsekwencji powoduje złagodzenie zmarszczek ekspresyjnych zwłaszcza  tych na w okolicach oczu i ust.
Kwas hialuronowy  o wysokiej masie cząsteczkowej – silne działanie nawilżające. Ze względu na swoje wymiary cząsteczkowe nie mogą być wchłonięte i pozostaje na powierzchni skóry, tworząc efekt bariery,  co zapobiega jej wysuszeniu  i zwiększa nawilżenie.
Kompleks minearałów Anty-aging – to kompozycja składników mineralnych taki jak miedź, cynk i magnez które sa cennym źródłem w procesie metabolizmu naszych komórek. Magnes – jest głównym składnikiem odpowiedzialnym za kondycję naszej skóry. Miedź – ułatwia syntezę keratyny, jest głównym składnikiem  białka odpowiedzialnym za kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Cynk –  ułatwiając syntezę i stabilność białek strukturalnych, zapewnia bardzo dobrą ochronę skóry.Kompozycja tych elementów skutecznie zapobiega tworzeniu się wolnych rodników na skórze. W rezultacie skóra jest rozświetlona, uelastyczniona, stonowana i odporna na szkodliwe działanie czynników  zewnętrznych.
Zanthalene® – jest to ekstrakt z chińskiej rośliny nazywanej Zanthoxylum bungeanum Maxim, która po przez swoje działanie prowokuje do rozluźnienie mięśni powierzchownych skóry, co w rezultacie daje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Posiada silne działanie łagodzące i zapobiega swędzeniu.
Sposób użycia: serum wmasować  do całkowitego wchłonięcia. Szczególnie stosować  w miejscach powstawania  zmarszczek  mimicznych. Stanowi bardzo dobrą baze  do makijażu.


https://www.dagracosmetics.pl/wp-content/uploads/2017/02/krem2-500x500.jpg

FI-1 KREM WYPEŁNIAJĄCY FILLER NA DZIEŃ  – TUBA 100 ML.

Krem o bogatej i komfortowej konsystencji, który rewelacyjnie zapobiega  powstawaniu typowych oznak starzenia się  skóry dojrzałej. Odżywia i nawilża naskórek, tonizuje, napina i rozjaśnia.
Zastosowanie: nałożyć krem i masaż do całkowitego wchłonięcia. Stosować szczególnie  w miejscach powstawania  zmarszczek  mimicznych. Jest to bardzo dobry makijaż podkład. Zawiera filtry UV.
Główne składnikiBoNT Peptide - jest to  syntetyczny peptyd o działaniu toksyny botulinowej – botox’u .  Zmniejsza  skurcz mięśni na skórze, co w konsekwencji powoduje złagodzenie zmarszczek ekspresyjnych zwłaszcza  tych na w okolicach oczu i ust.
Lipopeptyd – Stymuluje syntezę kolagenu, intensywnie nawilża i polepsza mikrokrążenie. Działa przeciwzmarszczkowo. Wyraźnie odmładza skórę poprzez zwalczanie oznak starzenia. Poprawia zwięzłość, elastyczność i nawodnienie skóry.
ProvitamineB5, (D-panthenol) Doskonały składnik pielęgnacyjny. Intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia, działa kojąco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę
Zanthalene® – jest to ekstrakt z chińskiej rośliny nazywanej Zanthoxylum bungeanum Maxim, która po przez swoje działanie prowokuje do rozluźnienie mięśni powierzchownych skóry, co w rezultacie daje silne działanie przeciwzmarszczkowe. Posiada silne działanie łagodzące i zapobiega swędzeniu.
VitamineE, - opóźnia proces starzenia się skóry.
MASŁO SHEA – posiada wiele cennych składników pozytywnie wpływających na skórę człowieka. Są to przede wszystkim kwasy tłuszczowe takie jak: kwas gamma-linolenowy , kwas arachidonowy. W maśle shea znajduje się znaczna ilość fitosteroli.
Olej arganowy – wspaniale pobudza krążenie krwi, wpływa odmładzająco na skórę nadając jej niepowtarzalny wygląd. Redukuje zmarszczki poprzez odbudowanie warstwy hydro-lipidowej. Dzięki właściwością antyoksydacyjnym neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe. Ceniony za właściwości lecznicze.
Kwas hialuronowy  o wysokiej masie cząsteczkowej – silne działanie nawilżające. Ze względu na swoje wymiary cząsteczkowe nie mogą być wchłonięte i pozostaje na powierzchni skóry, tworząc efekt bariery,  co zapobiega jej wysuszeniu  i zwiększa nawilżenie.